Üstadımız merhum Turgut Dölen tarafından bireysel ekspertiz çalışmalarına alternatif olarak 1995 yılında kurulan Dölen Sigorta Ekspertiz Ltd.Şti., merhum Barbaros DÖLEN’ in yenilikçi yaklaşımlarıyla hızla değişen ve gelişen sigorta sektöründe kurumsal yerini almıştır.

Geçen süreç içerisinde Alp GÜLŞENER ve Ali Murat TAVAN yönetiminde yürürlükteki kanunlar, yasal düzenlemeler ve etik değerler çerçevesinde sorumluluğunun bilincinde ekspertiz çalışmalarına devam eden şirketimiz organizasyon yapısını sürekli dinamik tutarak, tüm çalışmalarını aynı titizlik ve disiplinle neticelendirmiştir.

Tüm işleyiş sürecinde mesleğimizin en önemli ilkesi olan Bağımsızlık ve Tarafsızlık ana çizgimiz olmuştur.

Bütün çalışmalarımızda görevinin gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip, gelişime açık , takım ruhunu benimseyen çalışanlarımız ise tüm çalışmalarımızın en değerli destek ve kaynağı olmuşlardır. Konusunda uzman kişilerden oluşan ekibimiz bilimsellik, tecrübe ve rasyonel düşünce ile nitelikli çalışmalarını standart hale getirmiştir. Standartımızın hizmet verdiğimiz branşlarda aynı çizgide devam etmesi ise vizyonumuz olmuştur.

Üstlendiğimiz sorumluluklarda en doğru sonuç için kalıcı ve kesin çözümler üretilerek çözüm ortağı olduğumuz kişi ve kurumlara kaliteli hizmet vermek ise en temel önceliğimiz ve hedefimizdir.

Şeffaflık ilkemiz doğrultusunda Ekspertiz sürecinin başladığı ihbar aşamasından ekspertiz raporunun teslimine kadar geçen süreç, Dölen CRM ( Müşteri İlişkileri Yönetimi ) devreye sokularak sigorta sektörünün vazgeçilmez unsuru olan sigoratalılara ve sigorta şirketlerine süreci online olarak takip edebilme imkanı sağlanmıştır.

Birikim ve deneyimlerimize her geçen gün bir yenisini ekleyerek, İlkelerimiz doğrultusunda standart haline gelmiş olan hizmet kalitemizle sektördeki yeniliklerin en üst düzeyde takipçisi ve uygulayıcısı olarak " Ne kadar geriye bakarsanız o kadar ileriyi görebilirsiniz" felsefesi ile nitelikli ve tarafsız çalışmalarımıza şevkle devam edeceğiz.

Alp GÜLŞENER